Home / Fashion / Nieuws /
Cara Delevingne gaat samenwerking aan met Topshop

Cara Delevingne gaat samenwerking aan met Topshop

Laurien - 25-06-2014
Cara Delevingne gaat samenwerking aan met Topshop

Topmodel en it-girl Cara Delevingne gaat dit najaar de samenwerking aan met modeketen Topshop. De Britse keten heeft Cara gevraagd model te staan voor de nieuwe najaarscampagne die eind deze zomer te bewonderen is.

Cara Delevingne is overal en alles wat het topmodel aanraakt lijkt in goud te veranderen. Geen wonder dus dat Topshop de it-girl als het gezicht van de herfst/winter campagne heeft gestrikt. Normaal gesproken boekt het modelabel meerdere modellen voor de campagnes, maar Cara is het eerste model dat in haar eentje mag schitteren in de nieuwste collectie van Topshop.

Cara Delevingne X Topshop

Topmodel Kate Moss die eerder ook model stond voor het label, werd niet lang daarna gevraagd een collectie te ontwerpen in samenwerking met Topshop. Of dit Cara ook staat te wachten is nog niet bekend, maar wij hopen hier natuurlijk wel op. De it-girl heeft wel al wat ontwerpen op haar naam staan, zoals een rugzakkencollectie voor Burberry en een collectie in de maak voor DKNY.


Cara Delevingne tijdens een Topshop Unique fashion show

In oktober dit jaar opent modeketen Topshop een eigen filiaal in de Amsterdamse Kalverstraat. De campagne met Cara Delevingne zal afgebeeld op posters in de winkel te zien zijn.

Bron: Vogue

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Events
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent...
07-05-2025 | Sabine | 78 views | 0 likes
Fashion / Shopping
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
07-05-2025 | Sabine | 104 views | 0 likes
Fashion / Trends
Dit zijn de leukste schoenen om te dragen met skinny jeans
Dit zijn de leukste schoenen om te dragen met skin...
06-05-2025 | Sabine | 150 views | 0 likes
Nieuwste webshops