
Een van onze favoriete merken zorgt ervoor dat we ongelofelijk veel zin in de komende herfst en winter krijgen, het lookbook voor de najaarscollectie is namelijk hier en we willen alles hebben! Het gaat natuurlijk om het merk FWSS (Fall Winter Spring Summer), jep het merk dat je wellicht al kent door mijn musthave zonnebril van deze zomer. Voor het najaar hebben ze weer een prachtige collectie klaar staan, kijk je mee?
Deze herfst en winter draait het bij FWSS allemaal om het dragen van meerdere items. Laagjes, laagjes en laagjes! Aangesloten jurkjes en shirts worden dit seizoen gecombineerd met grote, oversized items in de meest luxe materialen en stoffen en worden afgemaakt met enorme, warme jassen, sjaals en poncho's. Dikke knits, grove coltruitjes en broekpakken, dit seizoen mag en kan alles!
Het kleurenpallet is wat we van de herfst en winter gewend zijn, met hier en daar een pop of colour! Kleuren als zwart, meerdere grijs- en aardetinten worden dit seizoen gecombineerd met kleuren als donkerblauw en donkergroen. Mis je kleur? FWSS heeft voor de waaghalzen een prachtige winter appropriate kleur roze toegevoegd aan een aantal items en in de accessoires. We want it all!
Laat ons vooral weten in een comment wat jij van de nieuwe collectie van FWSS vindt en maak daarmee kans op een giftcard ter waarde van €25 om uit te geven bij een (web)shop naar keuze.
Beeld: Fallwinterspringsummer.com
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF