Home / DIY / Interieur /
DIY: flessen omtoveren tot trendy gestreepte vazen

DIY: flessen omtoveren tot trendy gestreepte vazen

Mariska - 08-11-2014
DIY: flessen omtoveren tot trendy gestreepte vazen

Iedere week vind je op Fashionlab een nieuwe DIY op het gebied van fashion, beauty en lifestyle. Vandaag gaan we showen hoe je saaie vazen of lege glazen flessen kan upgraden naar toffe gestreepte vazen.

Drink je veel smoothies van Albert Heijn (die in glazen flessen zitten)? Gooi dan de flessen vanaf nu niet meer weg, want je kan er super leuke vazen van maken. In deze DIY laten we je zien hoe je dit op een eenvoudige manier met schilderstape en spuitbussen kan doen. Je kan deze vazen leuk in een rijtje op je vensterbank neerzetten, zodat je niet zo naar het saaie herfstweer buiten hoeft te kijken. Good luck!

SongOfStyle_BottleDIY_09

Benodigdheden

  • 6 lege glazen flessen (bijvoorbeeld van Action)
  • 1 spuitbus met matzwarte verf of schoolbordverf (Action of Karwei)
  • 1 spuitbus met goud- of koperkleur (Action of Karwei)
  • Een schaar
  • Schilderstape
  • Een lege doos
  • Een paar lege tassen

How to

Maak alle flessen goed schoon en droog ze met een keukenpapiertje. Gebruik vervolgens de schilderstape om een leuk patroon op de flessen af te tekenen. Dek het deel dat je niet geverfd wilt hebben af met plastic tasjes. Om er zeker van te zijn dat er niet alsnog verf zit op het deel dat je doorzichtig wilt houden, plak je de plastic tasjes vast met tape.

Ga nu naar buiten en neem alle flessen, de spuitbussen en een doos mee. Zet vervolgens een fles midden in de doos. Ga je het bovenste deel van de fles spuiten? Doe er dan een prop in, zodat de verf niet in de fles terechtkomt.

Spray alle flessen op deze manier. Laat de verf vijftien minuten drogen, spray ze voor een tweede keer en laat ze nu veertig minuten drogen. Haal tot slot het tape van de gestreepte flessen en voorzie iedere fles van een paar mooie bloemen.

Wat zijn ze mooi geworden hè? Wil je graag een andere DIY op Fashionlab terugzien? Laat het ons weten in een reactie!

Bron: Song of Style

Liefs, Mariska

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Nieuws
Deze sport past het best bij je sterrenbeeld
Deze sport past het best bij je sterrenbeeld
12-05-2025 | Sabine | 28 views | 0 likes
Fashion / Shopping
Deze laarzen van Scapino zijn perfect voor het festivalseizoen
Deze laarzen van Scapino zijn perfect voor het fes...
10-05-2025 | Sabine | 58 views | 0 likes
Lifestyle / Events
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent...
07-05-2025 | Sabine | 98 views | 0 likes
Nieuwste webshops