
Modetijdschrift Glamour bestaat dit jaar tien jaar en dat is genoeg reden voor een feestje, zowel voor de redactie als voor de lezers. Daarom trakteert het magazine op een nieuw formaat en opent Glamour de digitale deuren van een online concept store die vol staat met limited editions en items van jonge ontwerpers.
Vanaf vandaag zal je oude vertrouwde Glamour een ander formaat hebben. Niet meer het pocketsize formaat, maar een uniek formaat van 186X248, oftewel iPad-formaat. Ook de complete layout heeft een make-over gekregen waardoor de pagina's veel meer rust uitstralen. Hoofdredacteur Sanne vertelt: “Glamour is nog altijd de enige echte everyday fashion guide van Nederland, die in het leven past van iedere vrouw én in elke handtas!”
glamour concept store
En dat is nog niet alles, want Glamour opent ook een heuse concept store, online welteverstaan. Onder de naam glamourconceptstore.nl vind je alles wat stijl heeft, zoals limited editions van grote merken, designs van jonge ontwerpers en de collecties van startups. Het is het nemen van een kijkje waard!
De allereerste Glamour in iPad-formaat ligt nu in de winkels en daarbij krijg je ook een festivalboekje vol inspiratie voor dit en komend seizoen.
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF