
Veel mensen kunnen niet tegen veranderingen. Ikzelf ook echt niet. Als erveranderingen plaatsvinden in mijn omgeving, denk aan werk of zelfs thuis, dan merk ik dat ik er heel erg aan moet wennen. Ik krijg dan zelfs een beetje autistische trekjes. Gelukkig ben ik daar echt niet de enige in, dat weet ik gewoon 100 % zeker. Kun jij ook niet tegen veranderingen? Dan herken jij deze dingen sowieso. Wedden?
Je krijgt een nieuwe collega binnen jouw team. Heel leuk, maar het is enorm wennen. En dat is nou net een dingetje, dat wennen en aanpassen.
Jij maakt elke dag een planning in je hoofd. Heeft je vriendin afgezegd voor de lunch? Dan is het gewoon af en toe even moeilijk om aan te passen.
Je hebt van je vriendinnen de bijnaam “Autistje” gekregen.
Jij HAAT verrassingen.
Is jouw bureau anders ingericht door de schoonmaakster op werk? Dan raak jij al gelijk in paniek.
Woon je samen en is je lover een weekend weg met je vrienden? Dan raak jij al helemaal in paniek, want het weekend verloopt dan sowieso anders dan normaal.
Stiekem vinden mensen je een beetje gek. Maarja, iedereen is wel een beetje gek. Toch?
Jij vindt stagiaires inwerken driedubbel kut. Kon die oude stagiaire niet langer blijven?
Een vakantie boeken is ieder jaar weer moeilijk. Stiekem wil je meer van de wereld zien, maar je vindt het ook fijn om naar een vaste plek te gaan. Je weet in ieder geval dat daar de ijsjes en het overige eten lekker is.
Je bent echt toe aan een nieuwe baan, maar bent te bang dat je niet kunt aarden als je een nieuwe job hebt. En die veranderingen allemaal? Brrr… Nu nog even niet!
Beeld: Shutterstock
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF