Home / Fashion / Nieuws /
Voor welke designer kiest Koningin Máxima op Prinsjesdag 2014?

Voor welke designer kiest Koningin Máxima op Prinsjesdag 2014?

Laurien - 16-09-2014
Voor welke designer kiest Koningin Máxima op Prinsjesdag 2014?

Het is alweer 16 september, de derde dinsdag van de maand, Prinsjesdag 2014 dus. En naast dat wij natuurlijk de hele troonrede aandachtig beluisteren..., gaat onze aandacht ook (vooral) uit naar de jurk van onze mooie koningin.

Wat zal Máxima nu weer voor moois uit haar ongetwijfeld enorme inloopkast trekken? Dat is de vraag die over de redactie heen waaide vanmorgen. Om klokslag 13:00 uur zaten wij dus aan de buis (lees laptop) gekluisterd om onze altijd mooie koningin te kunnen bewonderen.

Valentino it is

En daar liep ze, stralend naast koning Willem-Alexander. Máxima koos dit jaar voor een prachtige robijnrode jurk van Valentino, het Italiaanse modehuis waar ook haar trouwjurk vandaan kwam in 2002. Haar handen zaten verstopt in rode, leren handschoenen. De vaste hoedenontwerpster van koningin Máxima, Fabienne Delvigne uit Brussel, ontwierp het rode dophoedje.

Wat vind jij van de outfit van Máxima?

Beeld: Nu.nl

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Shopping
10x dingen die alleen Vinted gebruikers begrijpen
10x dingen die alleen Vinted gebruikers begrijpen
18-10-2025 | Vera | 46 views | 0 likes
Fashion / What to wear
Fashion / Nieuws
adidas Originals Pet Collection kledingcollectie voor honden en katten
adidas Originals Pet Collection kledingcollectie v...
16-10-2025 | Vera | 136 views | 2 likes
Nieuwste webshops