Home / Lifestyle / Nieuws /
Photoshop fail: Kate Middleton ziet eruit als pop op tijdschrift cover

Photoshop fail: Kate Middleton ziet eruit als pop op tijdschrift cover

Laurien - 27-01-2015
Photoshop fail: Kate Middleton ziet eruit als pop op tijdschrift cover

Lieten we je gisteren nog een photoshop fail zien van Lindsey Lohan die haar eigen Instagram foto bewerkte op een wel heel vreemde manier, vandaag is het de beurt aan Duchess of Cambridge Kate Middleton.

Is het een foto van Kate Middleton's wassen beeld op de cover van Woman's Day? Nope, het is Kate herself. De originele foto is vorige week gemaakt tijdens een publiekelijk optreden van de zwangere Kate in het nieuwe Kensington Leisure Centre in Londen. Op de originele foto zie je de mooie Kate Middleton stralen en het is een prachtige foto van haar.

De redactie van tijdschrift Woman's Day besloot de foto te gebruiken voor de cover, maar sloeg daarmee volledig de plank mis. Een van de vormgevers is namelijk iets te enthousiast aan de slag gegaan met photoshop en hij/zij gaf de vrouw van Prins William een extra laagje make-up waaronder knalroze lipgloss op haar lippen en wat extra vegen blusher. Ook vond de vormgever dat lichtere ogen beter zouden passen bij Kate en zelfs haar oorbel kreeg wat extra glans. #fail

Kijk en vergelijk de beelden zelf, wat vind jij van deze photoshop fail?

Bron: USmagazine

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Nieuws
Letten op de lijn? Deze 6 alcoholische drankjes zijn dan het minst erg
Letten op de lijn? Deze 6 alcoholische drankjes zi...
12-07-2025 | Sabine | 49 views | 0 likes
Fashion / Trends
Zijn de populaire On Cloud sneakers de hype waard?
Zijn de populaire On Cloud sneakers de hype waard?...
10-07-2025 | Sabine | 95 views | 0 likes
Trends / Interieur
Ronde vormen en aaibare stoffen: dit zijn de woonbank-trends van 2025
Ronde vormen en aaibare stoffen: dit zijn de woonb...
09-07-2025 | Sabine | 251 views | 0 likes
Nieuwste webshops