Aii, dit is weer zo'n sample sale waar we alles, maar dan ook echt alles willen kopen! Gaat er een lampje branden als ik de naam ANNA+NINA noem? Of wat dacht je van Donsje, met musthaves voor de kleintjes? Nou, dan kan je morgen of zaterdag helemaal los, want er is een combi sample sale van deze twee merken. OMG, daar moéten we heen!
Eindelijk beginnen de sample sales weer een beetje op gang te komen en kunnen we met lekker veel korting shoppen bij de mooiste merken. Zo heb ik hier een aanrader voor je! Morgenmiddag en zaterdag kan je bij Pistache in Amsterdam langskomen voor een superleuke sample sale, namelijk die van ANNA+NINA en Donsje. ANNA+NINA ken je ongetwijfeld van de minimal sieraden, de mooiste interior musthaves en gifts waarmee je iedereen doblij maakt. Donsje ken je waarschijnlijk alleen als je een klein onderdeurtje hebt, ze hebben erg schattige schoentjes en andere kids accessoires.
Het is nog een beetje een verrassing wat je tijdens de sample sale allemaal ontdekt, maar dat kan gewoon niet tegenvallen! Kom je morgen of zaterdag langs om te struinen tussen de sieraden, woonaccessoires en kindermusthaves? Dan zal je vast met veel leuks thuiskomen! Handig om te weten: je kan er betalen met pin of cash en er is gratis entree, je kan gezellig binnenhoppen wanneer je wilt en daarna nog wat gaan eten of drinken met je BFF in de buurt van het Frederiksplein.
Wat: THE GRAND SAMPLE SALE Wanneer: 22 en 23 januari 2016 Tijd: 22 februari van 12:00 tot 18:00 uur en 23 februari van 10:00 tot 17:00 uur Waar: Studio Pistache, Frederiksplein 8 HS, Amsterdam Info: Facebook event
Beginbeeld: ANNA+NINA Beeld: Facebook THE GRAND SAMPLE SALE ? by A N N A + N I N A & Donsje
Liefs, Mariska