Home / Lifestyle / Food /
Cheers! Lidl verkoopt prijswinnende champagne voor maar een paar euro

Cheers! Lidl verkoopt prijswinnende champagne voor maar een paar euro

Vera - 19-12-2017
Cheers! Lidl verkoopt prijswinnende champagne voor maar een paar euro

Het is weer bijna NYE, de avond dat je een fles champagne mag poppen! Op deze avond wil je natuurlijk wel een goede fles met drank, maar duur? Nee, daar houden we niet van. We willen een fles champie van een goede kwaliteit voor een klein prijsje en pssst… Je hebben er eentje voor je gevonden die aan jouw eisen voldoet! Kijk je mee?

Champagne is negen van de tien keer enorm prijzig, maar nu heeft Lidl een champagne op de markt gebracht die helemaal niet duur is, je hebt hem namelijk al voor €14.99. En nog meer goed nieuws: deze champagne heeft ook nog eens een prijs ontvangen!

Inslaan die champagne!

Lidl beschrijft de champagne als volgende: ‘Het is een lichte mousse. Bij het proeven van de champagne is de mousse zacht en waaiert deze uit door de gehele mond. Er zijn duidelijk smaken te proeven die te vergelijken zijn met de geuren van appel en citrus.” Nou, daar gaan wij voor! Dus hup, naar Lidl en inslaan maar die champie, want voor je het weet is het al NYE!

Beeld: Shutterstock

Liefs, Vera

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Events
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent...
07-05-2025 | Sabine | 70 views | 0 likes
Fashion / Shopping
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
07-05-2025 | Sabine | 101 views | 0 likes
Fashion / Trends
Dit zijn de leukste schoenen om te dragen met skinny jeans
Dit zijn de leukste schoenen om te dragen met skin...
06-05-2025 | Sabine | 138 views | 0 likes
Nieuwste webshops