
They're back! De pointy flats waren jaren geleden in de tijd van de iconische Audrey Hepburn behoorlijk populair. Waar je ook keek, alle vrouwen liepen op de puntige musthaves. Vervolgens leken ze van de aardbodem verdwenen te zijn, totdat enkele jaren geleden designers volmondig zeiden dat de pointy flats binnenkort terug zouden komen. En dan nu in 2014 is het eindelijk zo ver en oh wat zijn ze mooi!
Het duurde even maar daar zijn ze dan eindelijk, de pointy flats. Oftewel puntige, platte schoenen. Het is even wennen, want het loopt toch echt anders dan een comfy sneaker, maar na een paar wandelingen door de stad zul je niet meer zonder ze kunnen. Ze zijn chic, elegant en ongelofelijk fashionable. Voor deze lente en zomer paradeerden modellen vorig jaar al rond op de puntige musthaves. Namelijk tijdens FashionWeek SS14 op de runways van Oscar de la Renta, Tanya Taylor, Honor, Dolce & Gabbana en Narciso Rodriquez.
So easy to wear
De sophisticated schoentjes zijn heel gemakkelijk te dragen. Ongeacht of je een open schoentje hebt of een platte, puntige laars. Draag het met een boyfriend jeans en een oversized overhemd, zoals hieronder of met een aangesloten little black dress met een prachtige bodychain voor een chic dinner. Ook met een heerlijke, warme gebreide trui en een maxi rok zie je er op en top uit. De schoenen maken je look helemaal af en passen werkelijk bij elke stijl. Laat je inspireren door de volgende beelden!
Wat vinden jullie van de pointy flats?
Beeld: Pinterest, Collagevintge, Vogue
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF