
De ambitieuze Naomi Campbell mag naast haar werk als topmodel, presentatrice en actrice nu ook fashion designer aan het rijtje toevoegen. Tijdens het Britse Vogue Festival maakte het 43-jarige fashion icoon bekend dat ze dit jaar van plan is een eigen kledinglijn te lanceren.
Naomi Campbell vertelde dat een eigen modelabel al langere tijd een wens van haar was, maar ze dacht dat fashion designers niet meer met haar zouden willen werken, zodra ze een eigen label zou starten. Over het ontwerpen van een eigen kledinglijn zegt ze nu: “Now I’ve grown up a bit more, I will be, yes. I will design not just for women of color, but for all. I see there’s lots of things that are not there that I feel that I’d like to have, and so I’d like to share it with everybody. So yes, I will, and hopefully one of the things will be out by 2015.”
Groot nieuws dus, we zijn dan ook erg benieuwd naar Naomi's kledinglijn. En naar de drie salontafelboeken die ze gaat uitgeven. Iets wat ze ook bekend maakte tijdens het Vogue Festival in Londen. Ze vertelt dat het eerste boek foto's van haarzelf zal bevatten. Het tweede fotoboek zal bestaan uit foto's van topmodellen Kate Moss en Christy Turlington en Naomi, inclusief stukjes tekst geschreven door het model. Het derde boek laat naaktfoto's van Naomi zien. Deze foto's zijn ongeveer vijftien jaar geleden gemaakt door de Italiaanse modefotograaf Paolo Riversi.
Linda Evangelista, Naomi Campbell, Christy Turlington
Met haar Jamaicaans en Chinees-Jamaicaanse looks werd Naomi Campbell wereldberoemd toen ze het eerste donkere model werd op de cover van de Franse Vogue in augustus 1988. Een jaar later sierde ze (ook als eerste donkere model) de cover van de Amerikaanse Vogue. Samen met Cindy Crawford, Christy Turlington, Linda Evangelista, Kate Moss en Claudia Schiffer behoort ze tot de supermodellen van de jaren 90.
Beginbeeld & beeld: Pinterest
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF