
Wanneer je statement en minimal sieraden met elkaar mengt ontstaat er een nieuwe, bijzonder mooie trend. De single earring! Oftewel je draagt 1 opvallende oorbel et voilà. Op de runway, op straat en in magazines spotten we regelmatig de mooiste single oorbellen. Van grote, lange eyecatching earrings tot de minimal, maar opvallende knopjes.
Single earrings zijn dus razend populair. Vooral tijdens verschillende Fall/Winter 2014 edities van FashionWeek zagen we een aantal eye catching pieces voorbij komen. De komende herfst en winter kunnen we onze oren versieren met prachtige oorbellen van bijvoorbeeld Céline, Louis Vuitton of Kristina Ti. Natuurlijk is het ook mogelijk om je eigen, opvallende oorbellen uit je sieradenkistje te vissen. Wear one and you're ready to go!
Celeb appropriate
Niet alleen designers zijn weg van de nieuwste musthaves, ook celebs spotten we regelmatig met single earrings. Waaronder Angelina Jolie en de oh zo mooie Emma Watson. Meerdere malen zien we deze fashion icons met een enkele oorbel op de rode loper, tijdens FashionWeek of gewoon op een doordeweekse dag. Zij bewijzen dat de single earring niet alleen naar een feestje gedragen kan worden. Kies bijvoorbeeld net als Emma Watson voor een prachtig knopje met parels. Voor een feestje mag je natuurlijk wel flink uitpakken met de oorbel van Céline of Cushnie Et Ochs. Zien we jullie deze Fall/Winter met een single earring?
De oorbellen van Céline en Louis Vuitton
Louis Vuitton Fall/Winter 2014
Kristina Ti Fall/Winter 2014
Céline Fall/Winter 2014 en Louis Vuitton Fall/Winter 2014
Cushnie Et Ochs Fall/Winter 2014
Beeld: Pinterest, thefashionmedly, Fashionsquad
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF