Home / Beauty / Nieuws /
Wait what? Dit cosmeticamerk lanceert een drinkbare zonnebescherming

Wait what? Dit cosmeticamerk lanceert een drinkbare zonnebescherming

Liora - 19-05-2014
Wait what? Dit cosmeticamerk lanceert een drinkbare zonnebescherming

Als het aan Osmosis Skincare ligt, zijn de dagen van het smeren en kliederen met zonnebrandflesjes en tubes voorbij. Harmonized H20 UV is de naam van 's werelds eerste drinkbare zonnebrand. 

Een theelepel van dit product geeft al genoeg bescherming voor drie uur, claimt het Amerikaanse cosmeticamerk Osmosis Skincare dat een drinkbare zonnebrand op de markt zet. Voor 17 pond kun je een flesje Harmonized H20 UV kopen waar 100 millimeter in zit. De drinkbare zonnebeschermer komt in twee varianten: eentje voor zonnebaden en de ander biedt volledige bescherming tegen UV-straling. 

Harmonized H20 UV 

Om de vier uur moet twee millimeter van het drankje worden ingenomen om het gewenste effect te geven. Na het innemen van de drank gaan de moleculen die in het drankje zitten bewegen op de huid. Door dit effect kan 97 procent van de schadelijke UV- en UVB-stralen niet door de huid dringen. 



De drinkbare UV-bescherming is nog niet goedgekeurd door dermatologen, maar is al wel te koop. Durf jij het aan? 

Beeld: Pinterest
Bron: Dailymail.co.uk

Liefs, Liora

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Nieuws
Lidl komt met bladloze ventilator (en die lijkt wel heel erg op die van Dyson)
Lidl komt met bladloze ventilator (en die lijkt we...
19-06-2025 | Sabine | 48 views | 0 likes
Lifestyle / Nieuws
Padel voor beginners: zo werkt het
Padel voor beginners: zo werkt het
18-06-2025 | Sabine | 152 views | 0 likes
Lifestyle / Reizen
Hoe je de mooiste foto's van jezelf maakt als je alleen reist
Hoe je de mooiste foto's van jezelf maakt als je a...
16-06-2025 | Sabine | 103 views | 2 likes
Nieuwste webshops