
Vanmorgen werd ik met een uitgebreid ontbijt ontvangen bij Paper Planes in het centrum van Amsterdam door de lieve dames van Oona Amsterdam. Iedereen werd eerst zeer subtiel naar de koffiebar doorverwezen, het was nog vroeg, en daarna naar de overvolle ontbijttafel. Vervolgens werd de nieuwe sportswear collectie van New Yorker gepresenteerd en die bekijk je hieronder. (Wij zijn fan!)
Sportief zijn we niet, hier op de redactie. Waarschijnlijk ben ik de sportiefste van het stel en dat is best raar om te zeggen als je vrijwel nooit gesport hebt. De laatste tijd ben ik wel gezond bezig en heb ik me zelfs ingeschreven voor een 5K run. Niet veel mensen weten dit (nu wel dus), maar het lijkt wel alsof persbureaus er een neus voor hebben: ik word bedolven onder de uitnodigingen voor sportcollecties en zelfs heuse sport-events. Zo ook voor de collectiepresentatie van de nieuwe Athletics lijn van NEW YORKER.
Samen met een hoop andere bloggers en fashion editors genoot ik van een ontbijt bij Paper Planes terwijl we de volledige sportswear collectie konden bekijken. En die is leuk! Er zijn leggings in felle kleuren, maar ook in neutrale zoals zwart en grijs. Daaronder draag je een paar knalroze sneakers of juist rustige zwarte. Ook vind je in de NEW YORKER sportlijn een paar sportbh's, tops en T-shirts voor elke work-out die je maar wilt. Geheel in stijl ga je naar je sportles in een van de Athletics jackets, ook in knalroze of zwart. De items zijn functioneel, maar kunnen ook gecombineerd worden tot een casual streetwear outfit.
De NEW YORKER Athletics lijn is geïnspireerd op de laatste trends, dus edgy prints en kleuren, maar met een knipoog naar de 90s. En, niet geheel onbelangrijk: de collectie is betaalbaar, heel betaalbaar. Neem dus snel een kijkje in de webshop en sport ze!
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF