
Afgelopen week maakte je kans op een vet paar Nikes en een T-shirt van Billionaire Boys Club in samenwerking met ilovesneakerz.nl en vandaag maken we de winnaar aan je bekend. Heb je meegedaan? Lees dan snel verder om te zien of jij gewonnen hebt.
Een paar Nike Air Force 1 sneakers en een T-shirt van Billionaire Boys Club, het merk van Pharrell Williams, dat is waar we jullie vorige week blij mee maakten. In samenwerking met sneakers webshop ilovesneakerz.nl gaven we deze prijs weg en jullie deden massaal mee via Instagram, Facebook en Fashionlab.
Uit de vele reacties hebben we een winnaar geloot en diegene krijgt dit toffe paar Nike Air Force 1 sneakers in het zwart in maat 38,5 thuis gestuurd, samen met een roze Billionaire Boys Club T-shirt in maat S. De winnaar is... tromgeroffel: BeautyFashion, congrats! We nemen zo snel mogelijk contact met je op via je Fashionlab account.
Niet gewonnen?
Niet getreurd! Op ilovesneakers.nl kun je terecht voor een grote collecties Nikes zoals de Roshe Runs tot de Air Max en Air Force 1. En houd natuurlijk onze WINNEN pagina in de gaten voor wekelijks nieuwe winacties.
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF