Home / Winnen /
CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY: 4X eye catching nagellakjes van CND

CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY: 4X eye catching nagellakjes van CND

Renée - 28-11-2015
CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY: 4X eye catching nagellakjes van CND

De CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY is in volle gang, we strooien met cadeautjes als nooit te voren en zijn nog lang niet van plan om te stoppen. Vanaf vandaag maak je kans op de nieuwe kerstcollectie nagellakjes van mijn favoriete nagellak merk: CND! De kerstcollectie 'Aurora' bevat vier prachtige kleuren die apart, maar ook samen zorgen voor een eye catching look. Hebben? Reageer dan zoveel mogelijk op de producten uit mijn kerstpakket!

Al jaren versier ik mijn nagels met de ongelofelijk fijne en mooie nagellakjes van CND. De kleuren zijn altijd eye catching,on trend enblijven ook nog eens superlang flawless zitten. Vooral de VINYLUX™ collectie is er eentje om te onthouden. Er zit namelijk een stofje in deze specialenagellak dat er voor zorgt dat de lak harder wordt wanneer deze in aanraking komt met licht. Zo heb je vrijwel geen last meer van deukjes, haakjes en andere ongein.

Jullie lucky bastards, maken kans op de nieuwe kerstcollectievan CND: Aurora. Vier prachtige kleuren die alleen of samen zorgen voor een winters en tegelijkertijd feestelijk gevoel. Natuurlijk is dit niet alles, je ontvangt ook de Weekly Top Coat die er voor zorgt dat de nagellak nog langer en beter blijft zitten en de nagelplaatreiniger ScrubFresh die je nagels zo schoonmaakt dat de nagellak beter aan de nagel hecht.

Even geleden kregen we ongelofelijk veel tips van CND. Wist je bijvoorbeeld dat je overtollige nagellak nooit terug moet stoppen in het potje?

De prachtige kleurtjes: Winter Glow,Nordic Lights,Glacial MistenTundra.

HOE KUN JE WINNEN?

De CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY is al even aan de gang en de komende weken maken we elke dag weer een nieuwe product bekend waarmee onze kerstpakketten gevuld worden: hoe meer je reageert hoe meer kans je maakt!

Wat moet je doen? Vul als eerste eenmalig het winformulier in en lees de voorwaarden, dit doe je hier. Laat vervolgens een comment* achter onder dit artikel met daarin je motivatie om een van de CND kerstcollectie te winnen. Let the games begin en houd Fashionlab vooral in de gaten als je nieuwsgierig bent naar alle andere producten in onze kerstpakketten. Good luck!

Oh en let op, alle giveaways staan een week online en de eerste zijn al verlopen. Zorg er dus voor dat je op tijd reageert en zo de kans om een van de kerstpakketten te winnen niet mis loopt.

*Reageer op zoveel mogelijk cadeaus die we de komende maand bekend maken, dit kan onder elk CRAZY CHRISTMAS GIVEAWAY artikel, op Facebook en/of op Instagram.

Liefs, Renée

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Trends
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
22-08-2025 | Sabine | 55 views | 1 like
Lifestyle / Nieuws
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je het aan
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je...
20-08-2025 | Sabine | 94 views | 0 likes
Fashion / Trends
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wilt missen
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wil...
18-08-2025 | Sabine | 188 views | 1 like
Nieuwste webshops