Als je vroeger een oorpiercing op een aparte plek nam, was je meteen een 'alto'. Gelukkig is dit tegenwoordig totaal anders en wordt er zeer positief op gereageerd. Ook zijn er zoveel mogelijkheden om je piercing te laten zetten, het zijn er maar liefst 24! Keuzes, keuzes.
Een piercing was vroeger not done en alternatief. En een oorbel? Die kon je gewoon voor een paar euro bij een juwelier laten schieten. Deze tijden zijn drastisch veranderd, thank god! Het is tegenwoordig heel normaal om een piercing in je oor te hebben en worden de normale oorbellen ook gepierced. Je hoeft je oorbellen niet symmetrisch te laten zetten, maar gewoon op de plek waar jij wilt! Er zijn maar liefst 24 mogelijkheden per oor. I love..
Hieronder zie je een afbeelding die alle verschillende oorpiercings duidelijk laat zien. De nummers 1 tot en met 8 zijn redelijk normale oorbellen en de rest is meer piercing te noemen. Zelf heb ik op mijn linkeroor nummer 1, 2, 15 (forward helix piercing) en 17 (tragus piercing) en aan de andere kant nummer 1, 2, 3, 5 en 8. Totaal niet gelijk in ieder oor, maar dat vind ik zelf juist het leuke eraan. Iedere dag andere (uiteraard minimal!) oorbellen in en soms in sommige gaatjes niets. Zo raak je er niet snel op uitgekeken en gebruik je al je oorbellen ook los.
Bij Oh So Hip, ANNA+NINA, Etsy.com en Bijenkorf verkopen ze erg cute oorbellen!
Nu ben je natuurlijk wel heel nieuwsgierig naar hoe deze nummertjes er in je oor uitzien. Vandaar dat ik op Pinterest op zoek ben gegaan naar wat ear piercing inspiratie. Graag gedaan en tot volgende week bij de piercingshop!
Beeld: Pinterest
Liefs, Mariska