Home / Lifestyle / Hotspots /
Dol op wentelteefjes? In dit Amsterdamse restaurant serveren ze alle soorten!

Dol op wentelteefjes? In dit Amsterdamse restaurant serveren ze alle soorten!

Vera - 05-08-2018
Dol op wentelteefjes? In dit Amsterdamse restaurant serveren ze alle soorten!

Wentelteefjes zijn stiekem het lekkerste ontbijt, lunch of toetje. Vind je dat ook? Dan gaan we je heel blij maken. Bij ons in Amsterdam heb je namelijk een restaurant wat heel veel verschillende soorten wentelteefjes op de kaart heeft staan. Dus mocht je binnenkort nog een bezoekje brengen aan de hoofdstad? Vergeet dit restaurant dan zeker niet!

Begin van dit jaar is er weer een hotspot bijgekomen waar ze ontiegelijk lekkere wentelteefjes serveren. Bij dit restaurant draait alles om wentelteefjes, of het nou als ontbijt, lunch of avondeten is: het kan allemaal! We hebben het over restaurant Libertine Comptoir de Cuisine in de gezellige negen straatjes.

Alles wat jij wil

Echt niet dat ze bij Libertine Comptoir de Cuisine hun wentelteefjes maken van oud wit brood. Nee, het wordt gemaakt van verse brioche. Mmm… Naast de standaard wentelteefjes kun je ook voor wentelteefjes gaan met fruit, eggs benedict, kreeft, kip, vanillemascarpone en speculaas. Ja, ze weten daar wel wat ze maken!

Kun jij dit wel waarderen? Ga dan naar de Berenstraat nummer 20, op naar de lekkerste wentelteefjes ever!

Beeld: Instagram

Liefs, Vera

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Trends
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
22-08-2025 | Sabine | 55 views | 1 like
Lifestyle / Nieuws
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je het aan
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je...
20-08-2025 | Sabine | 94 views | 0 likes
Fashion / Trends
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wilt missen
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wil...
18-08-2025 | Sabine | 188 views | 1 like
Nieuwste webshops