Gisteren waren editor Piti en ik uitgenodigd om te komen picknicken in het Vondelpark met een tas vol eten. Dat vonden wij helemaal geen slecht idee! De reden hierachter? Een ware picknick-service van een bekend restaurant in Amsterdam. Nieuwsgierig?
Ooit gehoord van het Midtown Grill restaurant in Amsterdam? Het is een luxe steak restaurant dat onderdeel is van het Marriott hotel, dat bij de ingang van het Vondelpark ligt. Vanaf nu kun je in het restaurant een picknicktas bestellen om er vervolgens lekker van te genieten in het Vondelpark.
Gisteren hebben we in het Vondelpark met een groep food bloggers de tas uitgeprobeerd. De hele ochtend had het geregend, maar toen we aankwamen was het gelukkig droog. Na ongeveer 200 meter te hebben gelopen vanaf het restaurant kwamen we aan op onze picknick plek. Een versierde plaats met kleedjes, lampionnen, slingers, houten kisten, bloemetjes en een knalrode Ray-Ban radio. Erg knus en gezellig!
Tijd om de tas uit te pakken. Hij zat vol verse producten: een Caesar salade met steak strips, een kip sandwich, handgesneden chips, fruitsalade, een fles huiswijn en een New York cheesecake met aardbeiensaus. Alles was heerlijk.
Sandwich met kip, tomaat, sla en een heerlijke saus
Fruitsalade met vers fruit (dit is slechts een deel van het bakje)
Verder zat in de picknicktas bestek, borden, een kleedje, wijnglazen, twee flessen water en een snijplank. Wat Piti en ik absoluut het lekkerste vonden was de New York cheesecake. Hij was letterlijk om je vingers bij af te likken. Net toen we van ons wijntje zaten te genieten, kwam Braziliaanse zanger Ivo Mozart voorbij die spontaan voor ons begon te zingen. Ongepland, maar het maakte de middag compleet.
Vers gebakken New York cheesecake met aardbeiensaus
Korte video van Ivo Mozarts live performance
Foto van Ivo Mozart en ons op Ivo's Instagram
Het idee van de picknick is dat alles vers bereid is, het lichte gerechten bevat en natuurlijk dat je zelf niet alle spullen voor een picknick hoeft mee te slepen. Je belt een uur van tevoren naar het restaurant en de tas wordt direct voor je klaargemaakt. De tas kost €22,50 per persoon en is te bestellen vanaf 2 personen. Je betaalt €40 borg voor de tas. Gebruikmaken van deze Midtown Grill picknick-service kan tot en met 1 oktober.
Ook voor vegetariërs is de picknick een aanrader, want bij de Caesar salade krijg je de rundvlees stukjes in een apart bakje geleverd. Je kan van tevoren bij Midtown Grill aangeven dat je geen vlees eet, dan houden ze rekening met je.
Dus heb je een dagje Vondelpark gepland staan met je vrienden of je lover, houd dan deze luxe picknick in gedachten! En om het extra aantrekkelijk te maken, mogen wij jullie 10% korting aanbieden op een picknicktas. Geef tijdens de reservering de code 'picknick2014' door om de extra korting te krijgen.
Liefs, Mariska