Bij dit diervriendelijke hotel in Londen kan je met je hond theedrinken

Zofia - 30-05-2017
Bij dit diervriendelijke hotel in Londen kan je met je hond theedrinken

Heb jij een hond als huisdier en wil je die absoluut niet alleen laten? Vaak worden honden niet toegelaten in een restaurant of een cafeetje. Maar in The Egerton House Hotel in Londen kan je theedrinken met je hond, hoe schattig! Tijdens doggy afternoon tea kan je met je hondje een theetje en een gebakje eten. Het beste idee ooit, vinden wij. 

doggy afternoon tea 

Als je gek bent op je hond, maar ook op scones, andere zoetigheden en thee dan hebben wij de ideale namiddag activiteit voor je. The Egerton House Hotel in Londen heeft het doggy afternoon tea in het leven geroepen en wij zijn daar heel blij mee. Het hotel begrijpt dat je hond ALLES voor je betekent. Van 12:00 uur tot 18:00 uur kan jij met je hond thee drinken en genieten van heerlijke scones met crème en jam.

lunch voor jou en je hond

Natuurlijk krijgt je hond ook een goede lunch. Voor een vaste prijs van 18 pond zal je pup onder andere genieten van een rundvlees gehaktbrood of een 'Homemade Doggy Biscuit'. Jouw lunch is een stuk duurder, maar voor 40 pond krijg je de beste thee, zelfgemaakte taarten en heerlijk belegde snijbroodjes. 

Het is best prijzig, maar deze lunch is het zeker waard. Ticket naar Londen boeken maar!

 

 

Beginbeeld: Shutterstock
Beeld: Instagram 

Liefs, Zofia

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Hotspots
Kerstvakantie tip: nieuwe megabioscoop in de Houthavens Amsterdam
Kerstvakantie tip: nieuwe megabioscoop in de Houth...
15-12-2025 | Vera | 111 views | 0 likes
Fashion / Tips&trucs
Toe aan een nieuwe winterjas? Let op deze 4 dingen
Toe aan een nieuwe winterjas? Let op deze 4 dingen
16-12-2025 | Vera | 26 views | 0 likes
Lifestyle / Love & Life
 Vrouwen Viagra: na 30 jaar wachten eindelijk hier
Vrouwen Viagra: na 30 jaar wachten eindelijk hier
14-12-2025 | Vera | 160 views | 0 likes
Acties
Nieuwste webshops
Laatste artikelen