
Deze zomer eet je niet alleen ijsjes van een stokje, maar ook taartjes. Er is namelijk een nieuwe hotspot geopend in Amsterdam waar je zelf je eigen ‘taartjes op stokje’ kunt samenstellen. Echt waar! Stap op de fiets en race naar de Herenstraat in Amsterdam om dit nieuwe roze winkeltje te ontdekken.
Vrouwen houden van zoetigheden zoals chocolaatjes, taartjes, cupcakes en snoepjes; je maakt ons daar heel blij mee. Erg gevaarlijk om dan ook te melden dat er een nieuwe hotspot is waar je kunt snoepen van taartjes op stokjes. Doop je taartje in het glazuur en kies vervolgens drie toppings. Je leest het goed; bij CAKESTIX creëer je zelf je eigen taartje en deze ontvang je in een te schattig doosje.
In hartje Amsterdam
Dr. Oetker is de bedenker achter dit leuke concept. Heb jij dit weekend niets te doen? Kom dan even buurten in de Herenstraat in hartje Amsterdam en geniet met je vriendinnen van deze heerlijke cakejes. Bij CAKESTIX kun je niet alleen smullen van een taartje, maar ook kun je gereedschap scoren om thuis een heerlijke taart te kunnen maken. En oja: Alle taartjes zijn gemaakt van plantaardige producten.
Bron: CAKESTIX Facebook, beeld: CAKESTIX Instagram
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF