
Voor de elfde keer organiseert Pluk de Nacht het open air filmfestival op diverse bijzondere locaties door heel Nederland. De organisatie is nog druk bezig, maar op 6 augustus opent het filmfestival in Amsterdam.
Pluk de Nacht is een gratis filmfestival waar je in de open lucht en op een super groot scherm films kunt bekijken die nog niet in de Nederlandse bioscopen zijn verschenen. Het eerste filmfestival start op 6 augustus op het Stenen Hoofd, een pier in het voormalig havengebied (Westerdoksdijk), in Amsterdam.
Je betaalt dus geen toegang voor het festival, omdat het wordt georganiseerd door vrijwilligers. Wel kun je een strandstoeltje tegen betaling reserveren en drankjes en hapjes bestellen aan de bar. Het programma voor dit jaar is nog niet bekend, dus houd de website of Facebook pagina van Pluk de Nacht in de gaten voor de laatste updates.
Pluk de Nacht door heel Nederland
Pluk de Nacht is tot en met 16 augustus te bezoeken in Amsterdam, daarna reist de organisatie door naar Utrecht (21 t/m 23 augustus) en Arnhem (27 t/m 30 augustus). Tussendoor worden speciale voorstellingen gehouden, bijvoorbeeld bij het Nutshuis in Den Haag op 29 augustus.
Wat: Pluk de Nacht open air filmfestival
Wanneer: hele maand augustus
Waar: door heel Nederland
Programma: Pluk de Nacht website
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF