
We kunnen ons in warenhuis de Bijenkorf al vergapen aan prachtige merken zoals Céline, Marc by Marc Jacobs, Isabel Marant en Alexander Wang en aan dat rijtje worden binnenkort nog een paar mooie merken toegevoegd.
Shoppen bij de Bijenkorf is geen straf, zolang je maar een goedgevulde portemonnee of je creditcard bij je hebt. Al is het met alle luxe merken die het warenhuis verkoopt alleen al leuk om te 'window shoppen'. Om vervolgens de tas van je dromen te vinden en een maandsalaris ervoor neer te leggen. Dan maar een paar weken leven op pannenkoeken, toch?
Het wordt alleen maar leuker, want de Bijenkorf voegt aankomend seizoen nog meer luxe merken aan toe aan de collectie. Denk aan Jimmy Choo (tassen!), Balenciaga en Sergio Rossi (schoenen!), Hervé Léger en het Italiaanse merk MSGM. Aan de online store van de Bijenkorf wordt een van mijn favoriete Scandinavische merken toegevoegd: By Malene Birger. Dat wordt sparen!
Luxe merken met 50% korting
Ik zal het trouwens nóg wat leuker voor je maken: de sale is aan de gang bij de Bijenkorf. Dus ook luxe merken shop je met kortingen van 50% en soms zelfs wel 60%. Dit zijn onze sale favs. Klik op de afbeeldingen om te shoppen, maar wel op eigen risico. Wij kunnen niet verantwoordelijk worden gesteld voor lege bankrekeningen. Shop ze!
6X de Bijenkorf sale favs
Proenza Schouler shopper paper bag 50% korting, Marc by Marc Jacobs make-up tasje 50% korting, Alexander McQueen sandaal 60% korting.
Acne Pistol boots 50% korting, Alexander Wang cross body bag 50% korting, Chloé leren sandaal 60% korting.
Bron: Vogue
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF