
Primark slaat vanaf nu een nieuwe richting in, want de budgetketen gaat haar nieuwe mode- en interieurcollecties online zetten. Spring nog niet meteen een gat in de lucht, want een webshop zal er nog niet komen helaas.
De nieuwe najaarscollectie van Primark krijgt een digitaal plekje op de website van de budgetketen. Ongeveer 70% van zowel de mode- als interieurcollectie zal online te zien zijn, samen met prijzen en andere informatie over het product. Op dit moment is al een klein deel van de Primark zomercollectie online te bekijken, zodat fans direct kunnen zien wat er nu in de winkels verkocht wordt.
Primark start (helaas) niet met een webshop vanwege de lage prijzen van de kledingstukken en de marges hierop. En daarbij zegt George Weston, eigenaar Associated British Foods waar Primark onder valt: "Internet kan niet tegen Primark-winkels op". Waarom dat zo is, dat lees je hier.
Een deel van de zomercollectie van Primark.
Bekijk de volledige online zomercollectie op de website van Primark en ren naar de winkel voor jouw favoriete items.
Bron: Twinklemagazine
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF