Home / Fashion / Musthaves /
Zo creëer je een festival/ibiza look met tweedehands items

Zo creëer je een festival/ibiza look met tweedehands items

Renée - 28-05-2015
Zo creëer je een festival/ibiza look met tweedehands items

Het festivalseizoen is begonnen en dus zijn we allemaal haastig op zoek naar de perfecte party outfit, in jawel Ibiza style! Maar waar haal je die outfit vandaan als je eigenlijk niet zoveel geld hebt om te spenderen. Want laten we eerlijk zijn, het kaartje voor het feestje, de drankjes en de festival snacks zorgen ervoor dat ons loon al snel op is. Ik laat je zien waar je die fabulous festival/ibiza items met een klein budget scoort!

We zijn op zoek naar een mooie spring appropriatetrenchcoat, een leren jacket om mee te nemen naar al die leuke feestjes en te dragen over simpele, maar eye catching tops. En dat allemaal voor een fijn, heel fijn prijsje. Onmogelijk zou je denken, maar nee. Claudia Sträteropende vorige week een vintage winkel waar je de meest prachtige tweedehands items kunt scoren voor bijna niets. Daarbij komt ook nog eens dat je heel veel goede doelen steunt als je een leuk item weet te scoren.

Aan het Rokin 136 in Amsterdam vind je op dit moment de Claudia Sträter Share your Clothes winkel. Het Amsterdamse merk besloot items in te zamelen om deze vervolgens opnieuw te verkopen voor bijna noppes. De opbrengst van al deze items gaat naar de Claudia Sträter foundation, evenals de items die niet worden verkocht.

Young vibes

Bij Claudia Sträter denk je vast aan kleding voor een ietwat oudere doelgroep, maar niets is minder waar. Ik creëerde drie fabulous outfits met werkelijk prachtige musthaves van de beste kwaliteit. Het onderstaandeleren suède jasje, de witte bewerkte top en de highwaisted wijde jeans zijn van Claudia Sträter en komen uit de Share your Clothes winkel. Check snel mijn eerste outfit en houd ons in de gaten voor de volgende twee, enjoy!

Benieuwd naar de twee andere fabulous looks die ik heb weten te creëren met Claudia Sträter items? Houd Fashionlab dan goed in de gaten.

Fotografie: Annemarijn Vermeij

Liefs, Renée

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Trends
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
22-08-2025 | Sabine | 53 views | 1 like
Lifestyle / Nieuws
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je het aan
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je...
20-08-2025 | Sabine | 93 views | 0 likes
Fashion / Trends
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wilt missen
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wil...
18-08-2025 | Sabine | 186 views | 1 like
Nieuwste webshops