
Een merk als POM Amsterdam kom je niet vaak meer tegen, een goede reden dus om dit Nederlandse (!) accessoiremerk eens uit te lichten.
Wat er zo bijzonder is aan POM? Het merk is ontstaan uit de droom van twee zussen om mensen blij te maken met sjaals van goede kwaliteit en die droom zijn ze gaan waarmaken. POM Amsterdam bestaat al sinds 2011 en vanuit hun kantoor in Amsterdam werken de zusjes nog elke dag met veel plezier aan hun collectie sjaals.
Alles, maar dan ook echt alles wordt zelf ontworpen en vervolgens met de hand gemaakt: van de stoffen tot de uiteindelijke sjaals. Vakmanschap dus. Dat is ook de reden dat de sjaals niet heel goedkoop zijn, maar vanwege de kwaliteit zijn ze het geld meer dan waard.
6X coole POMs
Wij hebben een selectie gemaakt van onze favoriete sjaals voor dit najaar: van minimal tot prints all over. Wat is jouw favoriete design? Klik op je fav' voor meer informatie over de sjaal.
Ook andere fashion musthaves
Niet alleen sjaals, maar ook andere fashion musthaves worden bedacht en ontworpen door het team van POM. Denk aan wanten, beanies en capes om in weg te kruipen. Neem snel een kijkje in de webshop of shop nog meer POM Amsterdam sjaals hieronder.
Advertorial
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF