Home / Fashion / Musthaves /
Olivia Palermo lanceert zonnebrillen collectie

Olivia Palermo lanceert zonnebrillen collectie

Laurien - 06-06-2014
Olivia Palermo lanceert zonnebrillen collectie

Oh my... De jaloersmakend mooie it-girl Olivia Palermo lanceerde vandaag een zonnebrillencollectie en dat betekent maar een ding: wij willen ook zo'n fashionable exemplaar op onze neus.

Olivia Palermo, bekend geworden van 'reality' programma The City, weet als geen ander trends te vertalen naar haar persoonlijke, geweldige stijl. Daar heeft de co-founder vanzonnebrillenmerk Westward Leaning, Robert Denning, goed naar gekeken, want hij is de samenwerking aangegaan met de it-girl. Sinds de lancering van het merk in 2012 wordt Olivia al meerdere malen gespot met een van de zonnebrillen op haar neus.

Het was voor Robert Denning dan ook een no-brainer om de socialite te vragen een eigen collectie te ontwerpen: "We are thrilled to present these eight exclusive models designed in collaboration with Olivia, one of our earliest and most consistent supporters". Voor Olivia is het een droom die uitkomt: "Westward Leaning sunglasses are effortlessly chic and flattering to just about any ensemble, which has made this collaboration a dream".

De mooie Olivia met een van de monturen.

Co-founder Robert Denning & Olivia Palermo.

Schildpadprint, mat grijs en gouden glazen

Acht zonnebrillen dus, ontworpen door de it-girl herself. Het kan niet anders dan dat dit een hebberigmakende collectie is geworden. Olivia is aan de slag gegaan met het klassieke Wayfarer model van Westward Leaning. Dit resulteerde in acht verschillende designs in de kleuren zwart, mat wit en mat grijs. Twee modellen zijn voorzien van een schildpadprintje. Alle zonnebrillen hebben spiegelglazen met een gouden shine erover. We love it! Olivia zegt hierover: "Gold is the new tan”. En over het zonnebrillen laat ze weten dat ze “elegant, cool and not too in-your-face”, zijn.

Palm beach sunnies

Leuk detail zijn de namen die Olivia de zonnebrillen gegeven heeft. Elke bril is namelijk vernoemd naar een van haar favoriete plekken in de wereld zoals Berlin, Saint Germain en Palm Beach.

De Olivia Palermo X Westward Leaning zonnebrillen bestel je voor ongeveer€154 ($210) op Olivia's eigen website.

Wat vind je van de collectie en heb je een favoriet?

Bron: belfasttelegraph.co.uk

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Trends
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
Dit zijn de tassentrends voor het komende seizoen
22-08-2025 | Sabine | 55 views | 1 like
Lifestyle / Nieuws
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je het aan
Terug in je sportregime na je vakantie: zo pak je...
20-08-2025 | Sabine | 94 views | 0 likes
Fashion / Trends
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wilt missen
Denim sneakers zijn de schoentrend die je niet wil...
18-08-2025 | Sabine | 188 views | 1 like
Nieuwste webshops