Home / Fashion / Musthaves /
Festival musthave: 12X gekke handtasjes

Festival musthave: 12X gekke handtasjes

Laurien - 20-07-2015
Festival musthave: 12X gekke handtasjes

Elk weekend is er wel een ander festival dat je kunt bezoeken in ons land en meestal geldt de dresscode: hoe gekker, hoe beter. Daar passen deze gekke handtasjes in de vorm van een ijsje, een smiley of milkshake maar al te goed bij. Welke is jouw favoriet?

De aandacht trek je zeker met deze gekke handtasjes in de vorm van fruit, koekjes, pakken melk en milkshakes en ze passen ook nog eens prima bij vele festival outfits. Veel past er niet in zo'n tasje, maar zolang je de handtas essentials bij je hebt voor noodgevallen, zit je helemaal goed. Durf jij er eentje te dragen?

Laat ons in de comments onder dit artikel weten wat je favoriete tas is en maak kans op een giftcard ter waarde van €25 om uit te geven bij een (web)shop naar keuze.

12X gekke handtasjes


Melkpak, koekje, aardbei, fruity pineapple drink, milk, unicorn tears, bananentas, smiley, schelp, ananastas, softijstas, waterijstas.

Beginbeeld: Pinterest

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Shopping
Deze laarzen van Scapino zijn perfect voor het festivalseizoen
Deze laarzen van Scapino zijn perfect voor het fes...
10-05-2025 | Sabine | 51 views | 0 likes
Lifestyle / Events
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent Brookie Pop-up
Mode, activisme en gratis ijs: Ben & Jerry’s opent...
07-05-2025 | Sabine | 93 views | 0 likes
Fashion / Shopping
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
Waarom goede basics belangrijker zijn dan trends
07-05-2025 | Sabine | 116 views | 0 likes
Nieuwste webshops