
Ondanks de herfst die in aantocht is, gaat online boetiek ModeMusthaves op safari met de nieuwe najaarscollectie vol jungle kleuren en animal prints.
Gaan we een sombere periode tegemoet vol regenachtige, koude dagen en saaie outfits? Welnee! Zeker niet als het aan ModeMusthaves ligt. De online modeboetiek heeft namelijk haar nieuwe najaarscollectie gelanceerd, geïnspireerd op safari, de stad en het mooie vachtje van luipaarden, oftewel: Safari and the City.
Shop de Safari and the City collectie
ModeMusthaves gaat dit najaar voor leopard all over: het printje is verwerkt in blazers, op slips ons, sneakers, stoere boots, op een toffe bucket bag, een clutch, op armbanden en er is zelfs een leopard strap voor je polaroid camera. Alles is natuurlijk te combineren, maar dat willen we je niet aanraden als je er niet uit wilt zien als ma Veerkamp. Houd daarom de rest van je outfit rustig en combineer bijvoorbeeld een zwarte skinny met een tanktop en daarover een van de Safari chique blazers.
Armband, armband, hoed, polaroid strap, blazer oversized, clutch, boots, bucket bag, slip ons.
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF