
Thank God it's Friday! Bijna weekend en dus tijd om leuke dingen te doen met le boyfriend, vriendinnen, familie of gewoon lekker thuis op de bank, katten op schoot en een warme kop thee plus chocolade binnen handbereik. Daar is het weer wel naar, nu de herfst haar intocht heeft gemaakt in ons land. En dat vraagt om een casual herfstoutfit.
Wat trekken we aan dit weekend? Als het aan ons ligt gaan we voor casual, maar wel met een vrouwelijke touch. Combineer een fijne dikke coltrui met een leren broek, de verschillende texturen zorgen voor een mooi contrast. Een oversized jas is wel nodig met al die laagjes, wij kozen voor deze donkergrijze van Object.
Als je een keer je comfy sneakers kunt laten liggen, kies dan eens voor stoere boots, zoals deze enkellaarsjes van Vagabond. Doordat de hak vrij grof is, lopen ze heerlijk. De bucket bag past perfect bij deze look en is ook nog eens super handig, want er past veel in. Een zachte sjaal in een herfstige kleur paars maakt je look af.
Herfstoutfit van Stylepit.nl
Je shopt al deze items bij Stylepit of door met je muis op de items te klikken. Happy shopping!
Advertorial Stylepit
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF