
Plastic flessen verwerken in de kleding die je showt tijdens Fashion Week Amsterdam? Designer Monique Collignon deed het tijdens haar haute couture show van afgelopen weekend. Lees hier het hele report over deze bijzondere en mooie show.
Als afsluiter van de openingsdag toonde Monique Collignon haar glinsterende haute couture. De show stond in het teken van de mineralen en kristallen die Monique Collignon in iedere jurk verwerkt had. Ook op het scherm werden verschillende uitvergrote kristallen getoond. De modellen die elegante en krachtige bewegingen maakten tijdens het lopen en de opzwepende muziek van DJ Tiësto maakten het geheel tot een modern sprookje.
Behalve alle glitter en glamour was er ook ruimte voor een statement. Zo gebruikte Monique Collignon voor haar jurken stof gemaakt van gerecyclede PET-flessen, afkomstig van Waste2Wear. Leuk detail: in elk ontwerp zit een labeltje waarop staat uit hoeveel plastic flessen het item is gemaakt.
Bekijk hieronder de beelden van de show en houd Fashionlab in de gaten voor nog veel meer Fashion Week reports.
Beeld: Jeroen Snijders
Je moet ingelogd zijn om een comment achter te laten.
Inloggen OF