Home / Fashion / Events /
Customized T-shirts door Ilja Visser tijdens Vogue Fashion's Night Out

Customized T-shirts door Ilja Visser tijdens Vogue Fashion's Night Out

Laurien - 31-08-2014
Customized T-shirts door Ilja Visser tijdens Vogue Fashion's Night Out

Vogue Fashion's Night Out en Ready to Fish organiseren een fashionable feestje op vier september aanstaande in de Amsterdamse Bijenkorf en jij bent uitgenodigd.

Kom aankomende donderdag (4 september) naar de tweede verdieping van de Bijenkorf in Amsterdam om een kijkje te nemen bij Nederlands designtalent Ilja Visser. Mode en muziek zorgen voor een fashionable feestje tijdens deze samenwerking tussen Vogue Fashion's Night Out en kledingmerk Ready to Fish.

Customized T-shirts

Tussen 18:00 en 23:00 uur kun je de wereld van Ilja Visser ontdekken in het Amsterdamse warenhuis. De hele avond zal Ilja Visser aan de slag gaan met het personaliseren van T-shirts voor iedereen die dat wil, dus kom op tijd zodat je een door Ilja Visser herself customized T-shirt kunt bemachtigen. Drankjes worden uitgedeeld en DJ Bella Hay staat klaar voor de benodigde dance tunes. It's a fashion party!

Zien we je daar?

Liefs, Laurien

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Lifestyle / Food
placeholder image
Heerlijk recept: Mac 'n cheese met crispy bacon
09-03-2025 | Vera | 105 views | 0 likes
Lifestyle / Nieuws
placeholder image
Scoor nu de Instax Mini 12 met flinke korting bij...
07-03-2025 | Vera | 126 views | 0 likes
Fashion / Trends
placeholder image
Deze panty van Zeeman komt als beste uit de test
11-03-2025 | Vera | 102 views | 0 likes