Home / Beauty / Musthaves /
Deze budget lipolie van €4 is precies hetzelfde als die van Dior

Deze budget lipolie van €4 is precies hetzelfde als die van Dior

Vera - 09-11-2022
Deze budget lipolie van €4 is precies hetzelfde als die van Dior

Wie is er nu niet dol op budget make-up producten die net zo goed of nog beter zijn dan de duurdere merken? Vorige week schreven we al over een dagcrème van Lidl, die dezelfde ingrediënten had als een La Prairie crème van €500. Vandaag hebben we een ander product, namelijk een lip olie van HEMA die precies lijkt op de lip olie van DIor. 

De Dior Addict Lip Glow Oil is een absolute must have voor je make-up stash. Dit product is zo populair door de natuurlijke kleur, de formule en de handige applicator. Klinkt als muziek in de oren, toch? Het enige waar we niet zo blij van worden is de prijs. Een lipolie van €38,50 is gewoon duur. 

HEMA lipolie

De lipolie van HEMA is bijna hetzelfde als die van Dior. Niet alleen zijn ze in dezelfde kleuren te koop, zoals: donkerroze, lichtroze en een doorzichtige kleur. Ook ruikt de lipolie heerlijk en is de applicator identiek. Het enige wat verschilt is de prijs. Het make-up product van HEMA is namelijk maar €4. Dit scheelt gewoon €34,50! Mocht je geïnteresseerd zijn in dit product: ren dan snel naar HEMA voordat ze uitverkocht zijn of check de producten hier in de webshop.  

Beeld: Dior en HEMA

Liefs, Vera

Like / deel dit artikel:

Nieuwste artikelen

Fashion / Tips&trucs
Zo pak je een stijlvolle capsule garderobe in voor op vakantie
Zo pak je een stijlvolle capsule garderobe in voor...
08-10-2025 | Vera | 54 views | 0 likes
Fashion / Nieuws
Tinder x Ottolinger lanceren Re/Pair capsulecollectie
Tinder x Ottolinger lanceren Re/Pair capsulecollec...
07-10-2025 | Vera | 98 views | 0 likes
Fashion / Shopping
Hebben: de beste basics voor mannen
Hebben: de beste basics voor mannen
06-10-2025 | Vera | 116 views | 0 likes
Nieuwste webshops